O mnie

Nazywam się Jakub Sokołowski i od ponad 20 już lat jestem związany ze sprzedażą. Przeszedłem wszystkie stopnie wtajemniczenia handlowca. Sprzedawałem zza lady, pracowałem w call center, w małej firmie i korporacji, prowadziłem sprzedaż bezpośrednią, byłem handlowcem w dużej firmie. Sprzedawałem B2C i B2B. Dziś jestem Członkiem Zarządu firmy produkcyjnej – jednego z europejskich liderów swojej branży.

To blog o rozwoju. O rozwoju zawodowym i osobistym. Rozwój to stały postęp, może więc zdarzyć się sytuacja, że z czasem na pewne tematy będę miał inne zdanie niż wyrażone we wcześniejszych wpisach (heh mam plan prowadzić ten blog dłużej niż rok heh). Pamiętaj też mój drogi Czytelniku, że nie jestem pisarzem ani mistrzem słowa pisanego. Pozwól więc, że na ten karb złożę wszystkie niezgrabności w tekście. Pamiętaj, jestem praktykiem w biznesie chcącym podzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami!

Blog ten kieruję do wszystkich tych młodych przedsiębiorców, którzy zainteresowani są rozwojem swoim i swoich firm. Szukających inspiracji, chcących korzystać z doświadczenia innych.

Jestem też certyfikowanym trenerem biznesu.  Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu technik sprzedaży, motywowania godnościowego czy wizerunku firmy w sieci zapraszam Cię do kontaktu e-mail jakub@mocwiedzy.pl lub poprzez formularz w zakładce Kontakt.